درباره ما

مشاورین املاک و مستغلات

مشاوران املاک مجموعه ای از خدمات را برای خریداران و فروشندگان ارایه می دهند.

برای فروشندگان ،به آنها کمک می کنند تا بهترین و مناسبترین قیمت را ارایه دهند و ملک آنها را به خریداران احتمالی نشان می دهند و همچنین پیشنهاد مذاکره را ارایه می کنند و  برای خریداران که متقاضی خرید ملک هستند در مورد مکان و ملک مشاوره می دهند و مطابق با بودجه مشتریان بهترین گزینه را (مثل خرید،پیش خرید و . . . ) پیشنهاد می دهند و پس از ارایه اطلاعات کامل از وضعیت ملک ،خریداران را به سمت انجام و بسته شدن معامله هدایت می کنند.

البته بخش مهم و حیاتی مشاوران املاک تجزیه و تحلیل است ،که خریداران ارایه می کنند.

موضوع این تحلیل ها می تواند مقایسه املاک با یکدیگر ،قیمت فروش و مواردی از این دست باشد.

مشاورین املاک توانایی های خاصی نیز دارند که حتی برخی از آنها همواره نیاز به بروز رسانی نیز دارد و تمامی این توانایی ها و سایر امور مربوطه دیگر روی هم موجب سختی ها و خطراتی می شود که این شغل را بر خلاف تصور عامه جز مشاغل پر خطر قرار می دهد.

در زیر نمونه هایی از این توانایی ها را ذکر می کنیم که خود نشان از سختی کار هم می باشد.

تسلط کامل بر قیمت گذاری منطقه (که وابسته به فاکتور هایی است که در مقالات بعدی به آنها اشاره خواهد شد.)

تسلط کامل و آگاهی از آخرین قوانین ملکی و حقوقی

آمادگی کامل برای انجام بازدید از املاک و گاهی ساختمان های نیمه آماده

املاک توحید با کادری مجرب و تقسیم وظایف علاوه بر قابلیت های عمومی مشاوران املاک که قبلا ذکر شد از سال 1390 کار خود را با هدف ارایه خدمات به مشتریان آغاز کرده و تا کنون ادامه داده است.

با توجه به اینکه مشاور املاک توحید هدفش صادقانه در کنار کسب و کار و درآمد خدمت رسانی می باشد،در راستای همین امر سایت اینترنتی خود را فعال و موارد قابل ارایه را پس از بررسی ،در اختیار مشتریان اعم از خریدار و فروشنده به بهترین شکل ممکن گذاشته است و در حال توسعه آن به شکل وب اپلیکیشن می باشد.

همچنین در هر محیطی از شبکه های اجتماعی که کاربران فعال می باشند(شبکه های اجتماعی مجاز مانند تلگرام،اینستاگرام،سایت معتبر نیاز روز،دیوار و شیپور) اطلاعات املاک را در دسترس قرار داده است.علاوه بر آن دفتر املاک توحید همواره پذیرای هموطنان عزیز می باشد.(مطابق قانون اصناف و موازین جمهوری اسلامی و عرف).

از موارد مهم و بیوگرافی کار مشاورین املاک توحید که باید مورد توجه قرار گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- با توجه به توانایی های فنی مشاوران املاک توحید همواره مشاوره به اکثر سازندگان ملک و انبوه سازان در مورد محاسبات و نقشه اجرایی داده شده است.

2- از آنجاییکه اغلب مشتریان تمایل به خرید با براورده شدن 100%خوسته هایشان دارند.موارد بیشماری وجود دارد که این امر تحقق یافته و مراجعه مجدد مشتریان و همچنین نظراتشان مهر تاییدی است بر تحقق این امر که مایه مباهات و افتخار مجموعه می باشد.

3- در این چند سال خدمت رسانی هیچ شکایت و گلایه قانونی و زبانی وجود نداشته و این قضیه به ما انرژی مضاعف داده است.

در نهایت مشاورین املاک توحید همچنان به راه هایی جدید می اندیشد تا بتواند خدمات بهتری به مشتریان و علی الخصوص اعضای باشگاه مشتریان خود خدمات بهتری ارایه دهد.

ما همواره مشتاق یاری رساندن به شما هستیم.

مشاورین املاک توحید

املاک توحید
خرید، فروش، رهن و اجاره آپارتمان، زمین، ویلا، واحد تجاری، صنعتی و ... در رشت و اطراف